konferencje biznesowe
w Toruniu

Miejsce

Hotel Solaris,
ul. Panny Marii 9, Toruń

Cena

----------------
za osobę

Kontakt

tel: +48 605 048 185
m: recepcja@hotelsolaris.pl

hotel solaris Toruń

Twoje miejsce na konferencje biznesowe

Zorganizuj konferencję biznesową w zabytkowych wnętrzach butikowego hotelu w centrum Torunia. Sala wyposażona jest w internet bezprzewodowy, TV LCD, flipchart, projektor oraz ekran. Jest idealnym miejscem do organizacji kameralnych spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji. Na Twoje życzenie przygotujemy bufet przekąskowy lub przerwę kawową.

Zapisz się teraz!

Zarezerwuj termin swojej konferencji biznesowej w samym sercu Torunia. Fachowo doradzimy i pomożemy w organizacji

oferta konferencyjna

Biznes w sercu Torunia

Specjalizujemy się w organizacji kameralnych konferencji w samym sercu Torunia.. Uwielbiamy wyzwania. Cieszymy się, gdy możemy zrobić coś nieszablonowego. Takie właśnie też jest nasze podejście do obsługi naszych Klientów – nieszablonowe! Wiemy, że przy organizacji konferencji na barkach Państwa jako organizatorów spoczywa wiele obowiązków. Chętnie wyręczmy Państwa w wielu z nich. Tak samo chętnie doradzimy i podpowiemy ciekawe rozwiązania warte wykorzystania w Państwa szkoleniu, konferencji, spotkaniu firmowym. Umiemy znaleźć wyśmienite atrakcje przy dużym jak i przy małym budżecie. Chętnie o wszystkim Państwu odpowiemy! Nasi doradcy chętnie opowiedzą o wszystkim przez telefon, mailowo lub na spotkaniu w naszym hotelu Są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu (po uprzednim ustaleniu terminu).

Konference biznesowe w Toruniu

Profesjonalna Obsługa

Nasza specjalizacja w organizacji kameralnych konferencji oznacza, że jesteśmy przygotowani do obsługi każdego szczegółu. Nasza zaangażowana i doświadczona ekipa jest gotowa wyręczyć Państwa w wielu obowiązkach, zapewniając profesjonalną i pomocną obsługę przez całe wydarzenie.

Kreatywne Rozwiązania

Nasze podejście jest nieszablonowe, co oznacza, że jesteśmy otwarci na nietypowe pomysły i wyzwania. Chętnie doradzamy i podpowiadamy ciekawe rozwiązania, które pomogą uczynić Państwa konferencję wyjątkową i niezapomnianą.

Zabytkowe Wnętrza

Nasza sala konferencyjna, usytuowana w butikowym hotelu, zachwyca zabytkowym urokiem i unikalnym klimatem. To idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych, które zapewnią nie tylko wygodę, ale także inspirującą atmosferę.

Kompleksowe Wyposażenie

Nasza sala konferencyjna jest wyposażona w niezbędny sprzęt, w tym internet bezprzewodowy, klimatyzację, TV LCD, flipchart, rzutnik oraz ekran. Dostosowujemy się do Państwa potrzeb i dostarczamy wszystko, co niezbędne do sprawnego przebiegu konferencji.

Nie zwlekaj!

Zarezerwuj termin swojej konferencji biznesowej w samym sercu Torunia. Fachowo doradzimy i pomożemy w organizacji

hotel solaris

Biznes w sercu Torunia

Hotel Solaris to ekskluzywny obiekt położony w sercu staromiejskiego rynku w Toruniu. Ten urokliwy hotel mieści się w dwóch kamienicach z XVII i XIX wieku, które sąsiadują ze sobą. To miejsce emanuje wyjątkowym klimatem, który wynika z unikalnej mieszczańskiej architektury.

Wnętrza hotelu zostały starannie zaprojektowane, aby zachować architektoniczne dziedzictwo przeszłości, jednocześnie oferując naszym gościom najwyższy standard nowoczesnych udogodnień. To właśnie połączenie historii z nowoczesnością przyciąga nawet najbardziej wymagających gości. Hotel Solaris to miejsce, w którym można poczuć magię przeszłości, nie rezygnując z komfortu i luksusu współczesności.

Rezerwuj teraz!

Zarezerwuj termin swojej konferencji biznesowej w samym sercu Torunia. Fachowo doradzimy i pomożemy w organizacji

Ostatnie terminy

Nie przegap okazji!
Zapisz się teraz.

Zostaw nam swoje dane – oddzwonimy by dokonać rezerwacji!

Cena za osobę

---------