wystrzałowy sylwester
w Toruniu

Data

31 grudnia 2023,
godzina 20:00

Miejsce

Hotel Solaris,
ul. Panny Marii 9, Toruń

Cena

800zł
za parę

Kontakt

tel: +48 605 048 185
m: recepcja@hotelsolaris.pl

jedyna taka impreza w Toruniu

Sylwester w grodzie Kopernika

Sylwester 2023/2024 to wyjątkowy moment, który zasługuje na wyjątkowe świętowanie! Zapraszamy Państwa do Hotelu Solaris w Toruniu, gdzie przygotowaliśmy niepowtarzalny pakiet na Bal Sylwestrowy. Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na nocleg w naszym komfortowym hotelu, czy też preferują spędzenie samej nocy sylwestrowej z nami, zapewniamy wiele atrakcji i korzyści, które uczynią ten wieczór niezapomnianym.

Zapisz się teraz!

Dni
Godzinny
Minuty
Sekundy

okazja na powitanie nowego roku ze znajomymi

Nie zwlekaj z rezerwacją

Niech Sylwester 2023/2024 będzie niezapomniany! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i dołączenia do nas na Balu Sylwestrowym w Hotelu Solaris w Toruniu. To będzie noc pełna zabawy, smaku i magii, którą wspólnie stworzymy!

Sylwester w Toruniu 2024

Kiedy jest sylwester w Hotelu Solaris?

Sylwester w Hotelu Solaris nazywany również wigilią Nowego Roku odbędzie się tradycyjnie jak co roku w dniu 31 grudnia 2023 roku. Jest to dzień poprzedzający Nowy Rok.

Co zawiera pakiet sylwestrowy?

Pakiet obejmuje uroczystą kolację sylwestrową, bufety z bogatym wyborem dań, bufet słodkości, regionalny open bar, oprawę muzyczną, kulinarną niespodziankę Szefa Kuchni, noworoczny toast.

Gdzie odbywa się Sylwester w Toruniu?

Sylwester w Toruniu jako bal sylwestrowy odbędzie się już tradycyjnie w Hotelu Solaris. Obiekt znajduje się przy ulicy Panny Marii 9 w Toruniu.

Bal sylwestrowy w hotelu?

Pragniesz wyspać się w pokoju hotelowym po powitaniu nowego roku? Doskonale trafiłaś / trafiłeś. Hotel Solaris posiada 45 komfortowych miejsc noclegowych.

Nie zwlekaj!

Dni
Godzinny
Minuty
Sekundy

hotel solaris

Poznaj miejsce balu

Hotel Solaris to ekskluzywny obiekt położony w sercu staromiejskiego rynku w Toruniu. Ten urokliwy hotel mieści się w dwóch kamienicach z XVII i XIX wieku, które sąsiadują ze sobą. To miejsce emanuje wyjątkowym klimatem, który wynika z unikalnej mieszczańskiej architektury.

Wnętrza hotelu zostały starannie zaprojektowane, aby zachować architektoniczne dziedzictwo przeszłości, jednocześnie oferując naszym gościom najwyższy standard nowoczesnych udogodnień. To właśnie połączenie historii z nowoczesnością przyciąga nawet najbardziej wymagających gości. Hotel Solaris to miejsce, w którym można poczuć magię przeszłości, nie rezygnując z komfortu i luksusu współczesności.

Ostatnie miejsca!

Dni
Godzinny
Minuty
Sekundy

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Zapisz się teraz! - skorzystaj z 10% rabatu

Zostaw nam swoje dane – oddzwonimy by dokonać rezerwacji!

Cena za parę

800zł