wieczór kawalerski
w Toruniu

Miejsce

Hotel Solaris,
ul. Panny Marii 9, Toruń

Cena

----------------
za osobę

Kontakt

tel: +48 605 048 185
m: recepcja@hotelsolaris.pl

jedyny taki wieczór kawalerski

Gorące atrakcje i niezapomniane chwile

Hotel Solaris, położony w samym sercu Torunia, to doskonałe miejsce do zorganizowania niezapomnianego wieczoru kawalerskiego. Ten ekskluzywny obiekt specjalizuje się w organizacji różnego rodzaju uroczystości, w tym również wieczorów kawalerskich, i oferuje liczne udogodnienia, które pomogą stworzyć wyjątkową atmosferę podczas tej ważnej dla każdej pary okazji.

Zapisz się teraz!

Zarezerwuj termin swojej imprezy już teraz i odliczaj dni do niezapomnianego wieczoru kawalerskiego pełnego gorących niespodzianek

okazja na wieczór kawalerski pełen wrażeń

Nie zwlekaj z rezerwacją

Odkryj nasz elegancki bar, gdzie nasi doświadczeni barmani przygotują dla Was ekskluzywne koktajle i specjały. Spróbujcie klasycznych smaków oraz autorskich propozycji, które ożywią Wasze zmysły.

Specjalnie na wieczór kawalerski przygotowaliśmy dla Was prywatną salę, która pozwoli Wam celebrować ten wyjątkowy czas w kameralnej atmosferze. Zadbamy o każdy szczegół, abyście mogły w pełni się zrelaksować i cieszyć się niezwykłym wieczorem.

Restauracja Solaris znajduje się w samym sercu miasta, dzięki czemu po kolacji możecie udać się do pobliskich klubów, barów i atrakcji turystycznych, które sprawią, że wieczór będzie pełen wrażeń.

Wieczór kawalerski w Toruniu

Ekskluzywna Sala Rozkoszy

Nasza ekskluzywna sala jest miejscem, w którym rozpoczniecie to niesamowite przeżycie. Atmosfera jest nasycona erotyzmem i nieopisanym urokiem, abyście poczuli się jak bohaterowie z najskrytszych fantazji.

Kulinarna Uczta

Nasza restauracja przygotuje dla Was wyjątkowe dania, które nie tylko zachwycą podniebienie, ale również pobudzą Wasze zmysły. Każdy kęs będzie smakiem pożądania.

Niespodzianki i Rozgrzewające Atrakcje

Wieczór kawalerski w Hotelu Solaris to również wieczór pełen niespodzianek i atrakcji, które rozgrzeją Wasze ciała i dusze. Nasza subtelna i sugestywna rozrywka zapewni Wam niezapomniane wrażenia, które zostaną w Waszej pamięci na długo.

Noc w Namiętnym Azylu

Po zakończeniu wieczoru nie musicie wracać do codzienności. Możecie zatrzymać się w jednym z naszych namiętnie urządzonych pokoi, gdzie Wasze zmysły będą kontynuować tę niezapomnianą podróż.

Nie zwlekaj!

Zarezerwuj termin swojej imprezy już teraz i odliczaj dni do niezapomnianego wieczoru kawalerskiego pełnego gorących niespodzianek

hotel solaris

Poznaj miejsce imprezy

Hotel Solaris to ekskluzywny obiekt położony w sercu staromiejskiego rynku w Toruniu. Ten urokliwy hotel mieści się w dwóch kamienicach z XVII i XIX wieku, które sąsiadują ze sobą. To miejsce emanuje wyjątkowym klimatem, który wynika z unikalnej mieszczańskiej architektury.

Wnętrza hotelu zostały starannie zaprojektowane, aby zachować architektoniczne dziedzictwo przeszłości, jednocześnie oferując naszym gościom najwyższy standard nowoczesnych udogodnień. To właśnie połączenie historii z nowoczesnością przyciąga nawet najbardziej wymagających gości. Hotel Solaris to miejsce, w którym można poczuć magię przeszłości, nie rezygnując z komfortu i luksusu współczesności.

Ostatnie terminy!

Zarezerwuj termin swojej imprezy już teraz i odliczaj dni do niezapomnianego wieczoru kawalerskiego pełnego gorących niespodzianek

Ostatnie terminy

Nie przegap okazji!
Zapisz się teraz.

Zostaw nam swoje dane – oddzwonimy by dokonać rezerwacji!

Cena za osobę

---------